BALISTICKÉ PŘILBY

Home / BALISTICKÁ OCHRANA / BALISTICKÉ PŘILBY
BALISTICKÉ PŘILBY

Balistická přilba je určena především jako ochranný prostředek před fragmenty střepin a před střelami pistolových ráží, přilby jsou konstruovány pro policejní nebo pro armádní použití stejně, liší se pouze v odolnostech, a to dle US STD nebo dle ČSN 395360.

V našem portfoliu nabízíme tři nejvíce používané modely, PASGT nové konstrukce, ACH a Delta Combat High Cut. Uvedené modely jsou celo kompozitní, vyrobené z aramidového kompozitu typu 258H, který může být kombinován na vnitřní straně také uhlíkovým kompozitem. Můžeme také nabídnout verze, které jsou vyrobeny z UHMWPE.

Krytou plochu udává přilbě její specifický design. Největší krytou plochu má model PASGT, následně ACH a potom DCHC.
Hmotnost uvedených modelů odpovídá použitému materiálu a následně kryté ploše. Nejlehčí model je DCHC, který má hmotnost skořepiny 890 gramů, model ACH 1350 gramů a model PASGT 1490 gramů.

Balistická odolnost u všech uvedených modelů odpovídá .357 SIG a 44.MAG, nebo 7,62x25mm FMJ. Ochrana proti fragmentům střepin dle US MIL STD 662 F, odolnost V50=550m/s až 650m/s. přilby jsou shodně vybaveny čtyřbodovým upínacím systémem s polštářky ze speciální pěny, nebo silikonu v provedení OEM, nebo můžeme dle Vašeho přání zajistit výbavu a doplňky od výrobců SKYDEX, Team Wendy, Wilcox apod.
Konečná hmotnost a cena je závislá na modelu přilby, typu provedení, a množství ostatní výbavy.

Barevné provedení: černá mat, ranger green mat, písková mat.
Velikosti jsou dle typu použité skořepiny M, L, XL.

Záruka na balistickou odolnost při dodržení manipulačních a skladovacích podmínek 10 let. Produkty jsou vyrobeny na území EU nebo USA.
Tyto produkty můžeme zasílat po splnění předepsaných podmínek v rámci EU, nebo do států mimo Evropský hospodářský prostor.
Ke každému modelu vydáváme záruční list a certifikát deklarující uvedený stupeň balistické odolnosti.